Holender.info

Płatności

Dokonując zakupów w sklepie, mogą Państwo wybrać najdogodniejszą w danej chwili dla siebie formę płatności. Zapłaty można dokonać w momencie składania zamówienia. Poniżej zamieszczono specyfikę różnych metod płatności dostępnych w sklepie Holender.info

 

Termin płatności to 7 dni. Brak wpłaty po upływie 7 dni od daty zamówienia wiąże się z anulowaniem zamówienia.

 

Przelew tradycyjny

Po złożeniu zamówienia na Państwa adres e-mail zostanie wysłane potwierdzenie wraz z numerem konta Holender
Po zaksięgowaniu wpłaty na koncie Państwa zamówienie zostanie zrealizowane.

Dane do przelewu:

ING

24 1050 1285 1000 0097 3489 0636

 


Odbiór osobisty (gotówka)

Płatność jest dokonywana przy odbiorze towaru. W chwili obecnej akceptowana tylko płatność gotówką.

 

Płatność za pobraniem

Płatność za pobraniem to opcja płatnicza, która pozwala na opłacenie zamówienia w momencie jego odbioru. W przypadku tej metody płatności, kurier przynosi zamówienie pod wskazany adres, a Ty płacisz za nie w momencie odbioru.

Raty PayU 

To szybka i wygodna metoda płatności online, która pozwala Ci rozłożyć zakup na wygodne raty. Wystarczy wybrać opcję Raty PayU przy składaniu zamówienia, a następnie podczas procesu płatności wypełnić formularz. To bezpieczny i prosty sposób na zakup produktów lub usług bez konieczności posiadania karty kredytowej.

Szybkie i wygodne płatności PayU

Przelewy elektroniczne bez pomyłek – zawsze właściwe konto, zawsze właściwa kwota. To najchętniej wybierana metoda płatności na rynku. Klient wybiera bank, w którym ma konto, a następnie jest przenoszony do serwisu bankowości internetowej, żeby dokończyć płatność za pomocą strony swojego banku.